• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

Н А К А З №49 "Про запровадження карантину"

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 12 березня 2020 року № 1/9-154 «Про запровадження карантину» та рішення Черкаської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11 березня 2020 року «Про заходи щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19»

НАКАЗУЮ:
1. Запровадити карантин у Черкаському державному бізнес-коледжі з 12 березня по 3 квітня 2020 року.
2. Відмінити проведення всіх масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території Черкаського державного бізнес-коледжу з 12 березня по 3 квітня 2020 року.
3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Богуну М.М. організувати інформування здобувачів освіти та співробітників щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання та розміщення відповідної інформації на веб-сайті бізнес-коледжу.
4. Заступнику директора з навчально-методичної роботи Азьмук Н.А. забезпечити проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій на період карантину.
5. Завідувачу навчально-методичним кабінетом Фастовській О.Т. розробити графіки відпрацювання навчальних занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.
6. Частково перевести педагогічних та науково-педагогічних працівників бізнес-коледжу на роботу в дистанційному режимі (Графік роботи додається).
7. Заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Бондаренку В.М. забезпечити виконання профілактичних заходів у приміщеннях бізнес-коледжу щодо попередження масового розповсюдження респіраторних інфекцій.
8. Медичній сестрі Онопрієнко М.М. організувати медичний контроль за наявністю ознак гострих респіраторних захворювань у здобувачів освіти та працівників, які на період карантину залишаються проживати у гуртожитку бізнес-коледжу.
9. Керівникам структурних підрозділів бізнес-коледжу обмежити проведення запланованих нарад на період карантину.
10. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Богуну М.М. забезпечити контроль за розміщенням здобувачів освіти з ознаками гострих респіраторних захворювань, які на період карантину залишаються проживати у гуртожитку бізнес-коледжу, у медичному ізоляторі навчального закладу.
10. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор, професор О.В. Куклін

Інші новини

Угода про співпрацю з Oxford House College and SOL Camps International
Угода про співпрацю з Oxford House College and SOL Camps International Черкаський державний бізнес-коледж є офіційним представником Oxford House College. 12 квітня 2016 року коледж підписав у ...
Свято геймерів у ЧДБК!
Свято геймерів у ЧДБК! 23-24 квітня в Черкаському державному бізнес-коледжі відбувся щорічний відкритий чемпіонат з кіберспорту. Такий захід сь ...
ДЕНЬ КАР’ЄРИ СТУДЕНТІВ ВІДДІЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ ТА ТУРИЗМУ
ДЕНЬ КАР’ЄРИ СТУДЕНТІВ ВІДДІЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ ТА ТУРИЗМУ 27 квітня 2016р. відбувся День кар’єри студентів відділення економіки та туризму, в рамках якого був проведений студентс ...