• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

звернення Вченої ради

Шановні викладачі, працівники та студенти!

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 року, 23 вересня 2021 року встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. На території Черкаського регіону застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Зокрема, забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів освіти, в яких не менше як 80% працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодомної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров`я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія.

Станом на 08 жовтня 94% викладачів Черкаського державного бізнес-коледжу вакциновано. Враховуючи ситуацію, що склалась, наголошуємо на необхідності використання кожним здобувачем освіти індивідуального навчального плану, розробленого на основі відповідальної освітньої програми та навчального плану, з урахуванням особливостей організацій освітнього процесу в період карантину. Також зазначаємо, що здобувачі освіти, науково-педагогічні, педагогічні та інші представники закладів освіти мають високий ризик інфікування через щоденні контакти з великою кількістю людей. Водночас, масова компанія з вакцинації допоможе значно знизити смертність від коронавірусної хвороби та зможе запобігти розвитку серйозних ускладнень для здоров'я, спричинених хворобою COVID-19.

Вакцинація від коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні є добровільною для всіх груп населення. Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19. Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації.

Працівники закладів освіти, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Всі ми цінуємо можливість навчатися наживо в аудиторіях. І це можливо навіть в період пандемії, якщо кожен буде готовий докласти для цього належні зусилля. Вакцинація в час появи нових штамів коронавірусу – найнадійніший засіб для створення безпечного середовища в межах коледжу. Тому, ми просимо з розумінням та відповідальністю поставитись до зазначених вимог.

З повагою, Вчена рада Черкаського державного бізнес-коледжу!

Інші новини

V-ий Студентський фестиваль реклами
V-ий Студентський фестиваль реклами 22 квітня 2016 р. були підведені підсумки V-го Студентського фестивалю реклами. За результатами голосування журі конкурс ...
День кар’єри відділення «Обліку та фінансів»
День кар’єри відділення «Обліку та фінансів» 26.04.2016 року відбувся день кар’єри відділення «Обліку та фінансів» Присутні студенти мали можливість прослухати доп ...
Випускники бізнес-коледжу можуть продовжити навчання 
за державним замовленням на 3 курсі КНУТД
Випускники бізнес-коледжу можуть продовжити навчання за державним замовленням на 3 курсі КНУТД Відповідно до угоди про співпрацю між Черкаським державним бізнес-коледжем та Київським національним університетом техно ...