• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

звернення Студентської ради

Шановні друзі!

В зв`язку з поширенням короновірусної хвороби COVID-19 всі зіткнулись з певними обмеженнями, проте, ми пересвідчилися, що дотримання базових правил епідеміологічної безпеки допомагає втримати ситуацію під контролем і навчатись в звичному режимі.

На жаль, пандемія ще не завершилася. Повідомляють про нові штами коронавірусу. Україна перебуває у високій зоні ризику у разі появи нової хвилі захворювання.

З метою створення безпечного середовища для проведення освітнього процесу в умовах пандемії Covid-19 Черкаський державний бізнес-коледж застосовує різні протиепідемічні заходи, багато з яких вже вам відомі і довели свою ефективність. Однак, одним з найбільш ефективних заходів для епідемічної безпеки є вакцинація.

Станом на 08 жовтня 12.1% повнолітніх студентів пройшли вакцинацію! У викладачів цей показник становить 94%. Шановні студенти, Ви складаєте найбільшу частку колективу. Однак у межах усієї спільноти ЧДБК вакцинацію пройшли лише 4,2% студентів.

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

Україна розпочала п’ятий етап вакцинації. Всі охочі можуть вакцинуватись у найближчому пункті щеплень чи центрі масової вакцинації. Щеплення — добровільні й безоплатні. Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя. Захистіть своє життя та здоров'я, а також здоров'я Ваших рідних та близьких, які можуть бути в групі ризику!

З повагою, Студентська рада Черкаського державного бізнес-коледжу!

Підказки щодо доступних шляхів вакцинації ви знайдете за посиланням:

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Актуально про COVID-19 та вакцинацію від нього

Інші новини

День відкритих дверей
День відкритих дверей 26 березня 2016 року в Черкаському державному бізнес-коледжі відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні ...
Директор коледжу нагородив переможців
Директор коледжу нагородив переможців 29 березня директор коледжу нагородив студентів-переможців коледжу за результатами ІІ (обласного) етапу VІІ Всеукраїнс ...
У Черкасах молодь знайшла креативні підходи до вирішення проблем української економіки
У Черкасах молодь знайшла креативні підходи до вирішення проблем української економіки Готові пропозиції для удосконалення програми соціально-економічного розвитку регіону та його підприємств розробили студе ...