• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ВИКЛАДАЧІВ ЧДБК

12 серпня відбулися загальні збори викладачів Черкаського державного бізнес-коледжу, на яких було розглянуто наступні питання:
1. Про організацію навчального процесу у ЧДБК у 2022-2023 н.р. Доповідач: т.в.о. директора Куклін О.В.
2. Розгляд та затвердження науково-педагогічного та педагогічного навантаження на 2022-2023 н.р. Доповідач: заступник директора з навчально-методичної роботи Азьмук Н.А.
3. Розгляд та затвердження роботи Методичної ради на 2022-2023 н.р. Доповідач: заступник директора з навчально-методичної роботи Азьмук Н.А.
4. Звіт про ступінь готовності до проходження акредитації за освітнім ступенем «бакалавр», спеціальність 123 «Комп?ютерна інженерія». Доповідач: завідувач кафедри комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій Хотунов В.І.
5. Про визнання результатів підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників. Доповідач: методист Боровик Т.М.
6. Про розрахунок ліміту стипендіатів першого семестру на 2022-2023 н.р. Доповідач: заступник директора з виховної роботи та міжнародних зв’язків Богун М.М.
7. Затвердження плану роботи Вченої ради на 2022-2023 н.р. Доповідач: секретар Вченої ради Гмиря В.П.
8. Про затвердження Плану методичних видань на 2022-2023 н.р. Доповідач: методист Боровик Т.М.

Інші новини

Кукліна О.В. обрано Президентом Ротарі клуба Черкаси
Кукліна О.В. обрано Президентом Ротарі клуба Черкаси Директора Черкаського державного бізнес-коледжа, професора Кукліна О.В. обрано Президентом Ротарі клуба Черкаси. Ротарі ...
«Ярмарок професій» від ЧДБК
«Ярмарок професій» від ЧДБК 17 вересня викладачі та студенти бізнес-коледжу взяли участь у «Ярмарку професій» організованого міською владою до 730 ...
Секретар Черкаської міської ради відвідав 
Черкаський державний бізнес-коледж
Секретар Черкаської міської ради відвідав Черкаський державний бізнес-коледж 3 вересня 2016 року пройшла робоча зустріч секретаря Черкаської міської ради Радуцького О.Р. та директора Черкаського де ...